Masz pytanie?

Regulamin

Aktualności
Wizyt:
Dzisiaj: 6Wszystkich: 5529
Teraz polecamy
Subskrypcja

Wysyłka

Towar zostanie wykonany w ciągu 3-7 dni roboczych od otrzymania płatności.
Przesyłki na terenie Polski są bezpłatne

Koszty przesyłki zagranicznej to 18 PLN

Towar zostnaie nadany za pośrednictwem Poczty Polskiej - list polecony lub w zależności od wielkości zamówienia paczka.

Towar wysyłany jest w dobrej, pozbawionej wad kondycji.

Przesyłka wysyłana jest pod adres wskazany w formularzu zamówienia

Płatności

Możliwość dokonania płatności przelewem na konto, lub za pośrednictwem paypal.

Nie realizauję przesyłek pobraniowych.

Pamiętaj, że zamówienie produktu jest równoznaczne z obowiązkiem zapłaty

 

Zamówienia specjalne

Każde zamówienie specjalne zostanie wcześniej dokładnie omówione z klientem i wykonane wg. jego wskazówek.

Cena każdego zamówienia będzie indywidualnie ustalona z klientem.

Zamówienie specjalne będzie przyjęte do realizacji tylko po wcześniejszej wpłacie kaucji, która wynosi 50% wartości produktu.

Kaucja nie podlega zwrotowi.

Zwroty i reklamacja

1. Zgonie z ustawą z dnia 25.12.2014 Konsument może zrezygnować z towaru zakupionego w sklepie bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki.
2. Warunkiem uznania zwrotu jest odesłanie nieuszkodzonego produktu w oryginalnym opakowaniu. Towar nie może nosić znamion użytkowania. Przed dokonaniem zwrotu proszę o kontakt mailowy. Do przesyłki zwrotnej należy dołączyć otrzymany wraz z towarem paragon oraz pisemne oświadczenie o rezygnacji z zakupu. Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa kupujący. Zwrotowi nie podlegają koszty transportu. Proszę o nadanie przesyłki listem poleconym i zachowanie potwierdzenia nadania. Niezwłocznie po otrzymaniu przesyłki nastąpi odesłanie płatności kupującemu.
3. Zwrotowi nie podlega towar wykonany na specjalne zamówienie klienta.

4. Zwrot towaru możesz dokonać na adres Dziekanowice 32-087 ul. Wspólna 2/1

5. W razie nieodebrania przesyłki nastąpi zwrot towaru do sklepu, a jego ponowne wysłanie będzie wymagało wniesienia powtórnej opłaty za dostawę. Zwrócony towar będzie oczekiwał na reakcję Zamawiającego przez 10 dni roboczych, licząc od dnia zwrotu przesyłki, po tym czasie należność zostanie zwrócona Zamawiającemu, a towar ponownie wprowadzony do sklepu.
6. Zamówienia realizowane są w dni powszednie. Nie realizuje zamówień w niedziele i w czasie polskich świąt państwowych. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za opóźnienie lub niedostarczenie przesyłki wynikające z przyczyn leżących po stronie Zamawiającego (jak na przykład podania błędnych danych adresata) lub po stronie przewoźnika.
8. Paczka przesyłana z Polski za granicę może podlegać opłatom importowym i podatkom, nakładanym przez kraj odbiorcy. Wszystkie dodatkowe formalności i opłaty zależne od ustawodawstwa kraju odbiorcy, a związane z odebraniem przesyłki z urzędu celnego leżą w gestii kupującego. Aby otrzymać bardziej szczegółowe informacje na temat opłat granicznych podatków i cła, prosimy skontaktować się z lokalnym urzędem celnym w kraju docelowym.

 

Polityka Prywatności

 

1. Firma Ledonne przetwarza dane osobowe zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku i są one wykorzystywane jedynie do realizacji zamówienia, nie przechowuję danych osobowych klientów.

2. Klient ma prawo do wglądu, modyfikpowania oraz usuwania danych, które podał przy rejestracji.

3. Firma Ledonne zobowiązuje się do nieudostępniania danych osobowych zarejestrowanych Klientów jakimkowiek podmiotom lub osobom trzecim.

 

Kontakt

1. Z Serwisem można kontaktować się za pomocą poczty elektronicznej (kontakt@ledonne.pl) lub telefon +48 795 671 895.
2. Właścicielem sklepu jest firma Ledonne Katarzyna Sajdak  NIP:7292498156

Dane Do Przelewu

Obszerna2/5

93-360 Łódź

56 1240 1545 1111 0010 5692 1501

Postanowienia końcowe

 1.Regulamin nie wyłącza oraz nie ogranicza żadnych uprawnień Konsumenta, które przysługują mu na mocy bezwzględnie obowiązujących przepisów prawa. W przypadku sprzeczności pomiędzy postanowieniami Regulaminu, a bezwzględnie obowiązującymi przepisami prawa, przyznającymi Konsumentom uprawnienia, pierwszeństwo mają te przepisy. Postanowienia umów mniej korzystne dla Konsumenta niż postanowienia ustawy o prawach konsumenta są nieważne, a w ich miejsce stosuje się przepisy Kodeksu cywilnego oraz ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta.

Facebook